گلدان پلاستیکی گلخانه

یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز در هر گلخانه ای گلدان پلاستیکی مشکی است. امروزه با توجه به افزایش هزینه های مشاغل مختلف از جمله گلخانه داری و کشاورزی، صاحبان این کسب و کارها به دنبال مراکزی برای فروش عمده گلدان با قیمت ارزان هستند.

کشاورزان و گلخانه داران می توانند با انتخاب یک گلدان پلاستیکی گلخانه مناسب، محصولی باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت را تهیه کرده و با این کار در هزینه های خود صرفه جویی کنند. هرچه کیفیت ساخت این گلدانها بیشتر باشد، مقاومت بیشتری در برابر محرکهای محیطی مانند گرما و سرما و نور مستقیم خورشید از خود نشان می دهند. از این رو استفاده‌ چند باره از این محصول امکان پذیر می شود و هزینه کمتری برای خرید دوباره گلدان صرف خواهد شد.

ما در این مقاله با ارائه اطلاعاتی در رابطه با انواع گلدان پلاستیکی گلخانه به شما در خرید این محصول کمک خواهیم کرد.

گلدان پلاستیکی گلخانه

 

کارخانه تولید گلدان پلاستیکی گلخانه

امروزه گلدانها کاربردهای زیادی در اماکن و مشاغل مختلف دارند. گلدانهایی که در زمینه کشاورزی و در گلخانه ها استفاده می شوند معمولا پلاستیکی هستند. چرا که پلاستیک آسیب پذیری کمتری دارد و جابجایی آن راحت تر صورت می گیرد. فارغ از جنس، این گلدانها در طراحها و انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند.

کارخانه های زیادی که تولید کننده محصولات پلاستیکی هستند، از خط تولید این گلدانها نیز برخوردارند. در کارخانه ها از پلاستیکهایی با رنج های مختلف کیفی، برای تولید این محصول استفاده می شود و همین موضوع معیار مهمی برای تعیین قیمت گلدان پلاستیکی گلخانه ای است.

تولیدیها با توجه به نیاز و تقاضای بازار این گلدانها را در مقادیر و انواع مشخصی طراحی کرده و پس از تولید به بازارهای سراسر کشور عرضه می کنند.

با توجه به اینکه گلدان همیشه از محصولات پرطرفدار و کاربردی بازارهای پلاسکو به حساب می آمده، خط تولید آن به طور مداوم فعالیت دارد و عرضه نمونه های رنگی آن به بازارها در محموله هایی با حجم بالا هر روز انجام می شود.

گلدان پلاستیکی گلخانه

 

انواع گلدان پلاستیکی مشکی گلخانه ای

گلدان پلاستیکی مشکی گلخانه ای با توجه به کاربردی که دارد در انواع مختلف تولید می شود و تمام این گلدانها در رنگ بندیهای مشکی و رنگی دسته بندی می شوند که ما در این مقاله قصد شرح اطلاعات گلدانهای پلاستیکی مشکی گلخانه ای را داریم. انواع گلدانهای گلخانه ای عبارتند از:

  • گلدان پلاستیکی نشایی
  • گلدان پلاستیکی سطلی
  • گلدان پلاستیکی جعبه ای
  • گلدان پلاستیکی کیسه ای
  • سینی نشا پلاستیکی

گلدان پلاستیکی نشایی، همان گلدانهای ساده گرد هستند که در ابعاد متفاوت طراحی و تولید می شوند و برای کاشت نشا و کاکتوس کاربرد دارند.

گلدان پلاستیکی گلخانه

گلدان پلاستیکی سطلی به نسبت گلدانهای نشایی ابعاد بزرگتری دارد و برای کشت درختها و درختچه هایی که فضای بیشتری را اشغال می کنند مناسب هستند. این‌ گلدانها هم در ابعاد مختلف عرضه و به فروش می رسند.

گلدان پلاستیکی جعبه ای همانطور که از نامش پیداست به شکل مکعب مربع است. این گلدان در سایزهای مختلفی دسته بندی می شود و مناسب مصارف گلخانه ای و منازل است.

گلدان پلاستیکی کیسه یا همان کیسه کشت نهال از جنس نایلون های نازک پلاستیکی ساخته می شود و دوام کمتری در مقایسه با سایر گلدانهای نام برده شده دارد. این نوع گلدان در دو نوع یو وی دار و بدون یو وی عرضه می شود. این ‌محصول برای کشت و نگهداری کوتاه مدت درختها، درختچه ها و گیاهان مناسب است و در ابعاد محدودی به فروش می رسد.

سینی نشا پلاستیکی شمایلی مانند یک سینی دارد که روی سطح آن حفره هایی نسبتا عمیق وجود دارد که هر یک از این حفره ها محل کشت گیاه است. تعداد این حفره ها در سایزهای مختلف سینی متغیر می باشد و با توجه به ابعاد محصول درجه بندی می شوند.

گلدان پلاستیکی گلخانه

 

فروش عمده گلدان پلاستیکی گلخانه

گلدان پلاستیکی گلخانه در سراسر کشور به صورت تک و‌عمده به فروش می رسد. خرید عمده این محصول همیشه مورد رضایت کشاورزان و گلخانه داران واقع شده است چرا که خریدهای عمده در مقایسه با خرید تک به صرفه تر هستند و گاهی مقدار زیادی از قیمت اصلی محصول کاسته می شود و تخفیف مورد توجهی به خریدار داده می شود.

معمولا برای مصارف کشاورزی یا گلخانه ای گلدانها به صورت محموله هایی با مقادیر بالا و به صورت عمده تهیه می شوند اما این نوع خرید برای مصارف خانگی شایع نیست و عزیزانی که قصد خرید گلدانهای خانگی را دارند معمولا محصول مورد نظر خود را در مقادیر محدودی تهیه می کنند.

گلدان پلاستیکی گلخانه

 

خرید اینترنتی گلدان پلاستیکی گلخانه

با رشد فروشگاه های اینترنتی و پیشرفت دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از کسب و کارهای سنتی جای خود را به فضای گسترده خرید و فروش آنلاین داده اند به طوری که در دهه گذشته رشد مشاغل اینترنتی افزایش چشمگیری داشته است.

مشتریان از این طریق می توانند محصولات مورد نظر خود را به راحتی و بدون اینکه به خیابانها سر بزنند، از طریق این فضا تهیه کنند. همچنین صاحبان این کسب و کارها به راحتی و در هر ساعتی از شبانه روز قادر به برقراری ارتباط با مشتریان هستند و محصولات خود را به صورت آنلاین نشان می دهند.

همچنین کسب و کارهای اینترنتی امکان این را فراهم می سازند که شما بتوانید برندهای کوچک و کمتر شناخته شده ای را که از محصولات باکیفیتی برخوردار هستند را بشناسید و در صورت رضایت از آنها خرید کنید. پس خریدهای آنلاین هم برای راحتی خریدار و هم برای شناخته شدن فروشنده بسیار موثر است.

گلدان پلاستیکی گلخانه

شما عزیزان می توانید از طریق فضای مجازی و مراجعه به درگاه های اینترنتی فروشگاه های مورد نظر خود از محصولاتشان دیدن کنید و تمامی اطلاعات مربوط به محصول را مطالعه کنید.

این فروشگاه های اینترنتی تمامی اطلاعات ریز و دقیق مربوط به محصولاتشان را در درگاه های اینترنتی فروشگاه خود قرار می دهند تا مشتریان عزیز بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز به این اطلاعات دسترسی کامل داشته باشند و پس از مطالعه آنها بتوانند بهترین گزینه را متناسب با نیازهای خود انتخاب و ثبت سفارش کنند.

مجموعه هیراد پلاست قصد دارد با معرفی کسب و کارهای اینترنتی و حضوری در رابطه با محصولات پلاستیکی، شما را در تجربه خریدی هوشمند و مطمئن همراهی کنند تا از خطرات احتمالی خرید دور بمانید.

گلدان پلاستیکی گلخانه

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *