لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی ناصر به عنوان پرفروش ترین چهارپایه پلاستیکی در ایران از طریق این سایت اعلام می شود. چهارپایه پلاستیکی ناصر 44 مدل متنوع دارد؛ برای مثال مدل های حصیری، دوپله، پایه فلزی، تاشو، پشتی دار و … . طبق آخرین لیست قیمت اعلام شده از کارخانه این چهارپایه ها بر اساس ارتفاع و مدل با قیمتی متفاوت عرضه می شوند.

در سال های اخیر به واسطه پیشرفت دستگاه های ساخت محصولات پلاستیکی چهارپایه های پلاستیکی متنوعی از مدل های مختلف با طرح های گوناگون طراحی شده و در بازار عرضه شدند تا مردم بتوانند از قدرت انتخاب بهتری برخوردار باشند. از چهارپایه های پلاستیکی پایه فلزی گرفته تا انواع تاشو و بسیاری مدل های دیگر که در فروشگاه ها به صورت عمده به فروش می رسند.

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

ناصر پلاستیک لیست قیمت محصولات تولیدی خود را برای فروش عمده در بازار منتشر می کند تا از این طریق اجناس تولیدی خود را با قیمتی مشخص به فروش برساند. اما بهتر است قبل از خرید این چهارپایه ها اطلاعاتی از مدل های مختلف آن داشته باشیم.

چهارپایه های پلاستیکی ناصر چند مدل دارند؟ امروز در این مورد صحبت می کنیم …

انواع چهارپایه پلاستیکی ناصر

انواع چهارپایه های پلاستیکی ناصر عبارتند از:

 1. چهارپایه پلاستیکی دو پله
 2. چهارپایه پلاستیکی پشتی دار
 3. چهارپایه پلاستیکی پایه فلزی
 4. چهارپایه پلاستیکی تاشو
 5. چهارپایه پلاستیکی حصیری
 6. چهارپایه پلاستیکی دو رنگ
 7. و …

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]بد نیست بدانید هر یک از این چهارپایه ها خود دارای چندین طرح و مدل مختلف هستند که با ارتفاع های کوتاه، بلند و متوسط تولید می شوند و قیمت های متفاوت دارند. این تفاوت در قیمت تنها به دلیل تفاوت طرح و مدل و همچنین ارتفاع چهارپایه ها است و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.[/box]

چهارپایه پلاستیکی دو پله ناصر

چهارپایه های پلاستیکی دو پله ناصر در 2 سایز مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

 • چهارپایه دو پله بلند 66 سانتیمتر
 • چهارپایه دو پله بلند سوپر 90 سانتیمتر

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]طبق آخرین لیست قیمت اعلام شده از کارخانه چهارپایه های دوپله با قیمت های مختلف به فروش می رسند که گران قیمت ترین نوع چهارپایه پلاستیکی هستند.[/box]

چهارپایه پلاستیکی پشتی دار ناصر

چهارپایه پشتی دار مدل دیگری از تولیدات ناصر است که در 2 مدل پایه فلزی و پایه پلاستیکی تولید می شود. این چهارپایه ها عبارتند از:

 1. چهارپایه پشتی دار پایه پلاستیکی در 4 سایز
 2. چهارپایه پشتی دار پایه فلزی در 3 سایز

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]قیمت تعیین شده از سوی کارخانه برای این چهارپایه ها بر اساس ارتفاع متغیر است.[/box]

چهارپایه پلاستیکی تاشو ناصر

چهارپایه های پلاستیکی تاشو ناصر پرفروش ترین چهارپایه های این کارخانه هستند و به دلیل مدل تاشو و اشغال فضای کم در هر مکانی قابل استفاده می باشند و حتی در زمان سفر و پیک نیک هم می توان آنها را همراه داشت. این چهارپایه ها در 3 مدل مختلف تولید می شوند.

 • چهارپایه تاشو گلدیس در 1 سایز
 • چهارپایه تاشو معمولی در 4 سایز
 • چهارپایه تاشو فضایی در 2 سایز

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]آخرین قیمتی که از سوی کارخانه برای این چهارپایه ها اعلام شد از 17.000 تا 44.000 تومان تعیین شد.[/box]

چهارپایه پلاستیکی دو رنگ ناصر

چهارپایه های پلاستیکی دو رنگ ناصر تنها 1 مدل دارند که با 3 ارتفاع متفاوت تولید می شود:

 1. چهارپایه دو رنگ کوتاه 27 سانتیمتر
 2. چهارپایه دو رنگ متوسط 47 سانتیمتر
 3. چهارپایه دو رنگ بلند 68 سانتیمتر

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

چهارپایه پلاستیکی حصیربافت ناصر

چهارپایه های پلاستیکی حصیربافت ناصر نمونه دیگری از این چهارپایه ها است که در 2 سایز تولید می شود:

 • چهارپایه پلاستیکی حصیربافت 22 سامتیمتر
 • چهارپایه پلاستیکی حصیربافت 45 سانتیمتر

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]لازم به ذکر است که ناصر پلاستیک انواع مدل های دیگر چهارپایه پلاستیکی را تولید دارد ولی نمونه های معرفی شده پرفروش ترین چهارپایه های تولید این کارخانه هستند.[/box]

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی

 

لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی ناصر

برای دریافت لیست قیمت چهارپایه ناصر به تفکیک طرح و مدل با ما در ارتباط باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیه محصولات و تولیدات کارخانه ناصر پلاستیک می توانید از طریق مسیر های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی صندلی چهارپایه پلاستیکی ناصر

 

خرید اینترنتی صندلی چهارپایه پلاستیکی ناصر

اگر در خرید اینترنتی چهارپایه یکسری از شرایط رعایت شود قطعا خرید خوبی خواهید داشت. عکس چهارپایه پلاستیکی با کیفیتی در هیراد پلاست در قسمت خرید محصول قرار گرفته است. شما با مشاهده تصاویر و مطالعه جزئیات کالا به راحتی می توانید چهارپایه پلاستیکی مورد نظرتان را انتخاب کنید. لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی را مقایسه کنید. قیمت ها معمولا با تخفیف خوبی عرضه می شوند. چهارپایه پلاستیکی ناصرپلاستیک یکی از با کیفیت ترین برندهای موجود در چندسو است. قیمت چهارپایه پلاستیکی ناصر به راحتی در سایت قابل مشاهده است.

از این که هیراد پلاست را برای خرید اینترنتی صندلی چهارپایه پلاستیکی خود انتخاب می کنید، بسیار سپاس گزاریم. امیدواریم که همواره بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. از این که تا انتها همواره ما بودید، مچکریم.

چهارپایه زیبا پلاستیکی، محصول ناصر پلاستیک

 

چهارپایه زیبا پلاستیکی، محصول ناصر پلاستیک

چهارپایه پلاستیکی با همه نوع طراحی در ابعاد مختلف در فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست موجود است. شما با توجه به سلیقه و قیمت مد نظرتان به راحتی می توانید خرید کنید.

نکته ای که در چهارپایه ها مورد توجه است سوراخ وسط قسمت نشیمن آن است. این سوراخ به ظاهر کم اهمیت موجب می شود که آب به راحتی از آن عبور کند. آب بر روی آن جمع نخواهد شد. اگر نشیمن کاملا یکدست باشد احتمال ترک خوردن افزایش می یابد اما با وجود این سوراخ مشکل حل شده است. گاهی می توان طی ها و جارو ها را در این قسمت جای داد و باعث نظم بیشتر آشپزخانه شد.

چهارپایه پلاستیکی با شیارها و طراحی های مختلفی وجود دارد که به زیبایی بیشتر آن کمک می کند. تولیدکنندگان کالیته رنگی کاملی برای چهارپایه ها در نظر گرفته اند. افراد با سلیقه های مختلف می توانند رنگ های دلخواهشان را انتخاب کنند. گاهی این کالا با دو رنگ عرضه می شود. سطح کلی چهارپایه پلاستیکی، مربعی یا دایره ای است.

انواع چهارپایه پلاستیکی پرفروش ناصر

 

انواع چهارپایه پلاستیکی پرفروش ناصر

این محصول یکی از متنوع ترین کالاهای موجود در سایت هیراد پلاست است. چهارپایه پلاستیکی با طراحی خاص کاربردهای مختلفی پیدا می کند. انواع آن شامل چهارپایه پلاستیکی پله دار، چهار پایه پلاستیکی پله دار بلند، چهارپایه پلاستیکی سه پله، تاشو، چهارپایه پلاستیکی تاشو بلند، چهارپایه پلاستیکی حصیری، چهارپایه پلاستیکی پشتی دار و… است. هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند.

 • چهارپایه پلاستیکی پله دار:

مانند یک نردبان عمل می کند. ارتفاع چهارپایه پلاستیکی پله دار بلند آن از سایر مدل ها مرتفع تر است. این محصول مناسب آشپزخانه و نصب پرده ها یا تمیز کردن پنجره ها و این چنین مواردی است. چهارپایه پلاستیکی سه پله نیز در بازار وجود دارد.

 • چهار پایه پلاستیکی حصیری:

یکی از زیباترین مدل هاست. طرح حصیری واقعی به نظر می رسد و در کنار صندلی پلاستیکی حصیری مناسب فضای باغ است. معمولا رنگ قهوه ای سوخته آن پرفروش تر است زیرا زیباتر و شبیه طرح حصیر می باشد.

 •  چهارپایه پلاستیکی پشتی دار:

به دلیل یک برآمدگی کوچک در کنار نشیمن مناسب نشستن است. می توان در حمام از این مدل استفاده کرد. البته این چهارپایه بسیار کاربردی است. به طور کلی تهیه چهارپایه پلاستیکی بلند به عنوان یک نردبان کوچک و کاربردی برای هر خانه ای از واجبات است. مرتفع ترین چهار پایه در فروشگاه اینترنتی چندسو حدود 70 سانتی متر است.

کاربردهای مختلف این محصول بی نظیر

 

کاربردهای مختلف این محصول بی نظیر

چهارپایه پلاستیکی قیمت مناسبی دارد. به همین دلیل در هر خانه حداقل یکی از آن پیدا می شود. یکی از خصوصیات چهارپایه پلاستیکی امکان استفاده در امکان مختلف است. این محصول در آشپزخانه کاربرد دارد.

 • بعضی افراد در حمام نمی توانند به مدت طولانی بایستند پس یک صندلی چهارپایه پلاستیکی کوچک کمک کننده است. اگر نمی خواهید گلدانها روی زمین قرار گیرند، آنها را روی چهارپایه پلاستیکی بگذارید.
 • مهد کودک ها هم می توانند از چهارپایه های با کیفیت استفاده کنند. در باغ و فضای باز هم می توان از چهارپایه پلاستیکی بهره گرفت.

چهارپایه پلاستیکی پایه فلزی چیه؟

 

چهارپایه پلاستیکی پایه فلزی چیه؟

باید یادآوری شود که گاهی این محصول تمام پلاستیکی نیست!!!

پایه ها ممکن است از فلز ساخته شوند. چهارپایه پلاستیکی پایه فلزی وزن بیشتری را می تواند تحمل کند. ضمنا این پایه ها با روکش کروم آبکاری می شوند. یک لایه کروم توسط آبکاری بر روی این فلز سبک پایه ها قرار می گیرد. این آبکاری که قدمت 70 ساله دارد موجب می شود پایه ها زیبا و صیقلی تر از حالت معمولی شوند و در برابر خوردگی مقاوم گردند.

پایه ها به راحتی با یک دستمال نمدار تمیز می شوند. برای اینکه پایه ها روی فرش یا موکت آسیبی نرسانند یک تکه پلاستیک در زیر آن نصب می شود. این پلاستیکها موجب می شوند که چهارپایه روی زمین سر نخورند و محکم سرجای خود قرار بگیرند.

ویژگی های بارز چهارپایه پلاستیکی 

 

ویژگی های بارز چهارپایه پلاستیکی

“سبک وزنی صندلی چهارپایه پلاستیکی از ویژگی های بارز آن است.”

این محصول وزن خود را مدیون جنس به کار رفته در آن یعنی پلاستیک است. پلاستیک از پلیمرها، نفت و سایر مواد ساخته می شود. به دو نوع ترموست و ترموپلاستیکها تقسیم شده اند. ترموستها با حرارت به شکل مورد نظر رسیده اند و بعد از این فرآیند اگر مجدد گرما ببینند تغییر شکل نمی دهند و فقط می سوزند.

این نوع پلاستیک در لوازم خانگی، عایق حرارت، قطعات الکترونیکی و… کاربرد دارند. ترموپلاستیک برعکس مدل قبلی است. با هر بار حرارت تغییر شکل می دهد. در ساخت لوازمی مانند مسواک، اسباب بازی، بطری و… به کار می رود. به طور کلی پلاستیک باعث می شود که چهارپایه ها دوام بالا، مقاومت در برابر رطوبت و فرسودگی پیدا کنند.

با انتخاب هیراد پلاست، بهترین چهارپایه های پلاستیکی را برای خود خریداری کرده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. از این که هیراد پلاست را برای خرید محصولات پلاستیکی خود انتخاب می کنید، بسیار سپاس گزاریم و امیدواریم که بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، همین حالا با کارشناسان مطرح فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت پاسخ سوالات خود، اقدام به خرید انواع مختلفی از چهار پایه های پلاستیکی در رنگ بندی متنوع کنید.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *