انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله طرح دار در بزرگترین فروشگاه های پلاسکوی سراسر کشور، به فروش می رسد. چهارپایه دو پله را می توان بهترین و پر کاربردترین نوع این وسیله پلاستیکی نامید.
برای همه ما پیش آمده است؛ که برای انجام امور منزل به چهارپایه نیاز پیدا کنیم. چرا که در بسیاری از مواقع یک چهارپایه متوسط یا بلند کارمان را راه انداخته و نیازی به استفاده از نردبان نداریم.
چهارپایه های پلاستیکی را به طور معمول می توان به صورت زیر دسته بندی و نام گذاری کرد:

 •  چهارپایه پایه بلند
 •  چهارپایه پایه کوتاه
 •  چهارپایه با ارتفاع متوسط
 •  چهارپایه تاشو
 •  چهارپایه دو پله
 •  چهارپایه بچه گانه
 •  چهارپایه مخصوص نماز

هر کدام از اینها نیز به جای خود دارای ارقام مختلف می باشند. به عنوان مثال برخی از این لوازم، ساده و برخی دیگر طرح دار هستند.

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله

 

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله را می توان در گروه پرکاربردترین و پرفروش ترین چهارپایه های پلاستیکی موجود جای داد. این رقم چهار پایه ممکن است؛ یک یا چند تا از ویژگی های زیر را داشته باشد:

 •  کوتاه
 •  بلند
 •  بچه گانه
 •  تاشو
 •  طرح دار
 •  ساده
 •  پایه فلزی
 •  پایه چوبی

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله

 

چهارپایه پلاستیکی دو پله طرح دار

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله طرح دار با تنوع بالا طراحی و ساخته شده اند.
مانند هر کالای دیگری، سلیقه افراد برای انتخاب یک چهارپایه خوب متفاوت است. به عنوان مثال، بعضی ها وسایل پلاستیکی ساده را به نوع طرح دار و منقش شده آنها ترجیح می دهند.

مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده محصولات پلاستیکی ناصر به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است.

اما داشتن یک طرح شیک و در عین حال منظم روی سطح یا پایه های چهارپایه پله دار، معمولاً افراد را به خرید آن تشویق می کند.

 

قیمت خرید چهارپایه پلاستیکی دو پله

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله با قیمت های مختلف قابل خریداری هستند. در اینجا بعضی از موارد اثرگذار بر قیمت این محصول را می آوریم:

 • کیفیت و مرغوبیت جنس کالا (ازنظر مرغوبیت مواد اولیه)
 • اندازه پایه ها
 • اندازه و شکل سطح روی چهارپایه
 • ساده یا طرح دار بودن
 • محل فروش
 • روش خرید

انواع چهارپایه پلاستیکی دو پله

 • معمولاً چهارپایه های پله ای، شکل چهارگوش دارند. اما ممکن است؛ مانند سایر چهارپایه ها به صورت دایره ای نیز طراحی و ساخته شوند.
  قیمت خرید چهارپایه به طور مستقیم از تولیدی آن ارزان تر از قیمت آن در بازار است.
  خرید عمده تعداد زیادی چهارپایه پله ای از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از خرید جزئی محصول است. همچنین امروزه با وجود سایت های اینترنتی، کار خرید اجناس پلاستیکی بسیار آسان گشته است. قیمت لوازم پلاستیکی در این سایت ها مناسب است.

 

چهار پایه پلاستیکی دو پله مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

قطعا بارها در منزل و یا محل کار به وسیله های مانند چهارپایه پلاستیکی احتیاج پیدا کرده اید تا به لوازمی که در دسترس شما نیستند و نمی­توانید به آنها دست بزنید، دسترسی پیدا کرده و برحسب لزوم از آنها استفاده کنید. این وسیله شاید هر روز و یا به تعداد دفعات زیاد مورد نیاز واقع نشود اما قطعا وجود آن در هر خانه های مورد نیاز است. در محل کار مانند فروشگاه­ها یا در خانه برای دسترسی به لامپ برق یا دریچه­ی کولر و غیره قطعا بدون وجود وسیله­ای مانند چهارپایه پلاستیکی امری بسیار مشکل و شاید غیر ممکن باشد. لذا برحسب نیاز و کارکرد مورد نظر خود اقدام به انتخاب خواهیم کرد.

 

فاکتورهای مهم در خرید چهارپایه پلاستیکی دو پله مناسب

همانطور که عنوان کردیم قرار است در این بخش به بررسی فاکتورهایی بپردازیم که با رعایت آنها خواهیم توانست چهارپایه پلاستیکی مناسبی را خریداری کنیم. با ما همراه باشید.

نوع چهارپایه پلاستیکی را مبتنی بر میزان کار مدنظر انتخاب کنید

اندازه: چهارپایه­ی پلاستیکی در انواع تک پله، دو پله و سه پله موجود است که براساس نوع وظیفه که از آن انتظار دارید باید انتخاب کنید. اگر قصد دارید فقط به تعویض لامپ و دسترسی به بالای کابینت آشپزخانه بپردازید پس نوع تک پله­ای هم مناسب است. اما اگر قصد دارید به جابجایی بسته ­ها در داخل شلف یا تعمیر پرده و غیره بپردازید، چهارپایه ­ی پلاستیکی دو پله گزینه مناسبی است و اگر قصد انجام کارهای فنی پیچیده تری دارید نوع سه پله را باید خریداری کنید.

چهار پایه پلاستیکی حتما باید متناسب با کارکرد مورد انتظار شما باشد

کیفیت ساخت و پایداری: در حالی که از نقطه نظر برخی افراد تنها جنس بکار رفته در ساخت چهارپایه تعیین کننده کیفیت و پایداری آن است، باید بگوییم فاکتورهای دیگری نیز مطرح است و آن درجه یا گرید متریال و شیوه ­ی اتصالات (سست و محکم) بکار رفته شده است. به عنوان مثال در مورد همین چهارپایه پلاستیکی، گرید پلاستیک نیز مطرح می­ باشد.

جابجایی راحت: در مواقعی که در محل کار نیاز دارید دائما چهارپایه پلاستیکی را جابجا کنید، علاوه بر فاکتور وزن که صحبت کردیم (جنس پلاستیک وزن کمی دارد و جابجایی را راحت می­ کند)، نوع چرخ دار آن نیز گزینه­ ی بسیار خوبی است و به راحتی می ­توانید به هر جایی آن را منتقل کنید اما حتما دقت داشته باشید که موقع استفاده چرخ­های آن را قفل کنید.

 

تنوع در سایز بندی چهارپایه پلاستیکی

قد ما حتی در بلندترین حالت اجازه ی انجام همه ی کارها را به ما نمی دهد. چهارپایه پلاستیکی وسیله ای است که در خانه، محل کار، تفریح و همه جا وسیله ای کارا و به فایده است. چهارپایه پلاستیکی باید از ویژگی های مختلفی برخودار باشد: باید از پلاستیک با کیفیت و مناسب باشد که ترک خوردگی و تغییر رنگ در آن ایجاد نشود. سایز بندی مناسب برای قد های متفاوت داشته باشد‌. ما چهار پایه پلاستیک ناصر را به شما معرفی می کنیم. این محصولات بهترین کیفیت پلاستیک موجود در بازار را دارد و با استفاده از دستگاه هایی با تکنولوژی بالا تهیه شده است‌.

خط تولید این مجموعه چهار پایه های پلاستیکی با رنگ ها و سایز های مختلفی را تولید می کند. سایز بندی چهارپایه پلاستیک ناصر برای همه ی قد ها و برای همه ی کارها مناسب است. ما از کوچک ترین سایز چهارپایه تا بزرگ ترین آن را به صورت عمده به شما عزیزان عرضه می کنیم. مجموعه ی ما چهارپایه پلاستیکی متناسب با استاندار های آن تهیه کرده است که پس از استفاده از آن تفاوت را با دیگر جنس های بازار احساس خواهید کرد. چهارپایه پلاستیک ناصر برای همه ی افراد با هر وزن قابل استفاده است و آن هم به دلیل استفاده از پلاستیکی مرغوب در ساخت این محصول است. مجموعه پلاستیک ناصر سعی کرده است به سلایق مختلف احترام بگذارد و از طراحی ها و رنگ بندی های مختلف در تهیه این وسایل استفاده کند.

 

قیمت فروش چهارپایه پلاستیکی دو پله

چهارپایه وسیله ای کاربردی برای ماست، وسیله ای که خانه و محل کار نیاز زیادی به این وسیله هست. پلاستیک ناصر قیمت فروش چهارپایه پلاستیکی عمده را، بهترین قیمت موجود در بازار اعلام کرده است. محصولات مجموعه ی ما، چهارپایه ای عالی و با کیفیت تهیه شده از پلاستیکی عالی است با خرید این محصول نیاز به خرید دوباره این محصول نخواهید داشت‌. پلاستیک ناصر به مشتریان واقعی خود تخفیف ویژه می دهد کافیست با ما تماس بگیرید و چهارپایه پلاستیک ناصر را به صورت عمده سفارش دهید. خرید چهارپایه پلاستیک ناصر، کیفیت واقعی را به عزیزان مشتری عرضه می کند که پس از مقایسه این محصول با مشابه های دیگر موجود در بازار به خوبی متوجه خواهید شد. با ما تماس بگیرید.

 

کاربردهای مختلف این مدل چهارپایه پرفروش

چهارپایه پلاستیکی قیمت مناسبی دارد. به همین دلیل در هر خانه حداقل یکی از آن پیدا می شود. یکی از خصوصیات چهارپایه پلاستیکی امکان استفاده در امکان مختلف است. این محصول در آشپزخانه کاربرد دارد.

 • بعضی افراد در حمام نمی توانند به مدت طولانی بایستند پس یک صندلی چهارپایه پلاستیکی کوچک کمک کننده است. اگر نمی خواهید گلدانها روی زمین قرار گیرند، آنها را روی چهارپایه پلاستیکی بگذارید.
 • مهد کودک ها هم می توانند از چهارپایه های با کیفیت استفاده کنند. در باغ و فضای باز هم می توان از چهارپایه پلاستیکی بهره گرفت.

اگر در خرید اینترنتی چهارپایه یکسری از شرایط رعایت شود قطعا خرید خوبی خواهید داشت. عکس چهارپایه پلاستیکی با کیفیتی در هیراد پلاست در قسمت خرید محصول قرار گرفته است. شما با مشاهده تصاویر و مطالعه جزئیات کالا به راحتی می توانید چهارپایه پلاستیکی مورد نظرتان را انتخاب کنید. لیست قیمت چهارپایه پلاستیکی را مقایسه کنید. قیمت ها معمولا با تخفیف خوبی عرضه می شوند. چهارپایه پلاستیکی ناصرپلاستیک یکی از با کیفیت ترین برندهای موجود در چندسو است. قیمت چهارپایه پلاستیکی ناصر به راحتی در سایت قابل مشاهده است.

از این که هیراد پلاست را برای خرید اینترنتی صندلی چهارپایه پلاستیکی خود انتخاب می کنید، بسیار سپاس گزاریم. امیدواریم که همواره بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. از این که تا انتها همواره ما بودید، مچکریم.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *