فروش گلدان گلخانه ای

فروش گلدان گلخانه ای به صورت اینترنتی و عمده از طریق این سایت انجام می شود. برای مثال گلدان آویز با قطر دهانه ۲۴ و ارتفاع ۱۷ سانتیمتر، گلدان نشا ۱۴ با قطر دهانه ۱۴ و ارتفاع ۱۳ سانتیمتر، گلدان سطلی ۱۶ با قطر دهانه 38 و ارتفاع 40 سانتیمتر و … . قیمت عمده فروشی این گلدان ها بسیار مناسب و ارزان است.

از گلدان های پرفروشی که کارخانه های ایرانی به تولید آن روی آورده اند، تولید گلدان های گلخانه ای با اندازه ها و سایزهای مختلف می باشد. گلدان گلخانه ای پلاستیکی از اصلی ترین لوازم در پرورش انواع گل و گیاه است که در همه ایام سال میزان فروش بالایی دارد.

از همین رو مراکز عمده فروشی گلدان پلاستیکی می توانند ضمن همراهی ما، با شناخت انواع سایزهای گلدان های گلخانه ای برای خرید عمده آن ها اقدام نمایند.

به طور کلی، گلدان های گلخانه ای در سایزهای مختلفی تولید شده و به فروش می رسند که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته و همچنین بستر لازم برای ثبت سفارش عمده این گلدان ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

فروش گلدان گلخانه ای

تولیدی گلدان گلخانه ای

سال هاست که تولیدی های زیادی در زمینه عرضه و فروش گلدان گلخانه ای در ایران فعالیت دارند و توانسته اند انواع گلدان مشکی گلخانه ای ارزان را در مدل ها و سایزهای نشا، سطلی و جعبه ای و حتی ژله ای تولید نمایند.

تنوع سایز و مدل گلدان های پلاستیکی یکی از مزایای محصولات در کارخانه گلدان سازی است که سبب شده پاسخگویی به نیاز مشتریان سریع تر و بهتر انجام شود.

گلدان های مربع جعبه ای از جمله گلدان هایی است که توسط این کارخانه ها تولید می شود که به واسطه بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و به روز تولید این گلدان ها حتی در نمونه های رنگی با زیره هم انجام می شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.[/box]

یکی از موفقیت های این کارخانه ها در طول سال ها فعالیت، موفقیت در امر صادرات سطل گلخانه و دیگر نمونه هاست؛ این کارخانجات حتی در پی ایجاد فضایی هستند که بتوانند محصولات خود را بیش از پیش در بازار گلدان داخل کشور عرضه نمایند.

فروش گلدان گلخانه ای

معرفی گلدان گلخانه ای پلاستیکی

گلدان گلخانه ای پلاستیکی از ضروری ترین لوازم در هر گلخانه و مرکز پرورش گل و گیاه می باشد که می بایست بر اساس خصوصیات و نیازهای هر گیاهی در سایزی متفاوت استفاده شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]گلدان های گلخانه ای مشکی به طور کلی به موارد زیر تقسیم بندی می شوند:
1. گلدان های گلخانه ای نشا
2. گلدان های گلخانه ای سطلی
3. گلدان های گلخانه ای جعبه ای
4. گلدان های گلخانه ای آویز[/box]

هر یک از این گلدان های گلخانه ای شامل چندین سایز مختلف با قیمت های متفاوت می باشد.

با وجود چنین دسته بندی، مشتریانی که قصد خرید عمده گلدان پلاستیکی مشکی را دارند به راحتی می توانند این محصولات را برای سفارش های عمده خود انتخاب کرده تا جنس مد نظر در کوتاه ترین بازه زمانی برای آن ها ارسال شود.

فروش گلدان گلخانه ای تنها بخشی از تولیدات این کارخانجات است و در کنار آن انواع آبپاش ها، گلدان های رنگی و دیگر لوازم لازم در گلخانه هم تولید می شود.

گلدان های رنگی هم از دیگر محصولات این کارخانجات هستند که فروش بسیار بالایی دارند و به عنوان وسیله ای برای تزئین گیاهان زینتی در خانه ها و آپارتمان ها استفاده می شوند.

گلدان های گلخانه ای آویز هم از جمله تولیداتی محسوب می شوند که به منظور فروش عمده با درصد تخفیف های رقابتی، از طریق این سایت عرضه می گردند.

فروش گلدان گلخانه ای

انواع گلدان گلخانه ای پلاستیکی نشا

برای خرید گلدان گلخانه ای همواره یک شاخصه مهم مورد توجه خریداران است که مربوط به سایز گلدان است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده گلدان پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است.[/box]

همانطور که گفته شد، گلدان های گلخانه ای در انواع سایزهای مختلف تولید می شوند که یکی از آن ها گلدان نشا است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]از جمله سایزهای مختلف گلدان نشا مشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. گلدان نشا گلخانه ای ۶: قطر دهانه ۶ سانتیمتر، قطر کف ۴٫۵ سانتیمتر و ارتفاع ۵ سانتیمتر
2. گلدان نشا گلخانه ای ۸: قطر دهانه ۸ سانتیمتر، قطر کف ۵٫۵ سانتیمتر و ارتفاع 7 سانتیمتر
3. گلدان نشا گلخانه ای ۱۰: قطر دهانه 9 سانتیمتر، قطر کف ۷ سانتیمتر و ارتفاع ۸ سانتیمتر
4. گلدان نشا گلخانه ای ۱۲: قطر دهانه ۱۱ سانتیمتر، قطر کف ۸ سانتیمتر و ارتفاع 11 سانتیمتر
5. گلدان نشا گلخانه ای ۱۴: قطر دهانه 13 سانتیمتر، قطر کف ۹ سانتیمتر و ارتفاع ۱2 سانتیمتر
6. گلدان نشا گلخانه ای ۱۵: قطر دهانه ۱۴ سانتیمتر، قطر کف ۱۰ سانتیمتر و ارتفاع ۱4 سانتیمتر
7. گلدان نشا گلخانه ای ۱۷: قطر دهانه ۱۶ سانتیمتر، قطر کف ۱0.5 سانتیمتر و ارتفاع ۱5 سانتیمتر[/box]

در خصوص وزن گلدان نشا هم بد نیست بدانید که این گلدان ها وزن های مختلفی دارند که بر اساس سایز گلدان، وزن گلدان نیز متفاوت است.

به هر حال همکاران ما در مجموعه هیراد پلاست در نظر دارند با ارائه سایزهای مختلف گلدان نشا گلخانه ای به بهترین شکل ممکن به تأمین خواسته ها و سفارشات مشتریان خود پایخ دهند.

این گلدان ها قابلیت استفاده چندین باره را دارند و شما مشتریان می توانید با اطمینان برای خرید عمده سایزهای مختلف گلدان نشا گلخانه ای اقدام کنید.

فروش گلدان گلخانه ای

گلدان پلاستیکی مشکی سطلی

همانطور که در بخش معرفی گلدان پلاستیکی گلخانه ای ذکر شد یک نمونه از گلدان های گلخانه ای، گلدان مشکی سطلی می باشد که همچون گلدان نشا گلخانه ای در سایزهای مختلف تولید می شود.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]سایزهای مختلف گلدان پلاستیکی مشکی سطلی عبارتند از:
1. سطل ۳ مشکی: قطر دهانه ۱6٫۵ سانتیمتر، قطر کف ۱1 سانتیمتر و ارتفاع ۱۵ سانتیمتر
2. سطل 3.5 مشکی: قطر دهانه 17 سانتیمتر، قطر کف 12 سانتیمتر و ارتفاع 15.5 سانتیمتر
3. سطل ۴ مشکی: قطر دهانه ۱۹٫۵ سانتیمتر، قطر کف ۱۳ سانتیمتر و ارتفاع ۱8 سانتیمتر
4. سطل ۷ مشکی: قطر دهانه 22 سانتیمتر، قطر کف 15.5 سانتیمتر و ارتفاع ۲1.5 سانتیمتر
5. سطل ۱۰ مشکی: قطر دهانه 38 سانتیمتر، قطر کف 28 سانتیمتر و ارتفاع 40 سانتیمتر
6. سطل ۱۲ مشکی: قطر دهانه 30.5 سانتیمتر، قطر کف ۲3 سانتیمتر و ارتفاع ۳1 سانتیمتر
7. سطل ۱۴ مشکی: قطر دهانه ۳3 سانتیمتر، قطر کف ۲5 سانتیمتر و ارتفاع ۳6 سانتیمتر
8. سطل ۱۶ مشکی: قطر دهانه 38 سانتیمتر، قطر کف 28 سانتیمتر و ارتفاع ۴۰ سانتیمتر[/box]

یکی دیگر از انواع گلدان های گلخانه موجود در این تولیدی ها، گلدان آویز سقفی مشکی است که با نام گلدان کاسه ای در بازار عرضه می شود.

این محصولات بخشی از تولیدات این کارخانجات می باشند که ضمن تماس با ما می توانید دیگر محصولات را هم بشناسید و برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

فروش گلدان گلخانه ای

فروش گلدان گلخانه ای پلاستیکی ارزان

فروش گلدان گلخانه ای پلاستیکی مشکی از طریق این سایت به صورت عمده و در سایزهای مختلف انجام می شود.

قیمت یکی از شاخصه های مهمی می باشد که با حجم خرید مشتریان ارتباط مستقیم دارد چرا که درصد تخفیف های اعمال شده از سمت کارخانه بسته به حجم خرید مشتریان متفاوت است.

به عنوان مثال مشتریانی که قصد خرید گلدان گلخانه مشکی برای صادرات را دارند به طور حتم حجم خرید بالایی خواهند داشت که همین مسئله باعث می شود از تخفیف های بیشتری هم بهره مند شوند.

علاوه بر این سفارشاتی که با حجم پایین ثبت شوند، بدون شک هزینه باربری بیشتری خواهند داشت.

در حال حاضر مجموعه هیراد پلاست با ارئه تنوع کاملی از گلدان های گلخانه ای توانسته به خوبی پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان خود باشد.

حتی امکان ارسال این گلدان ها به دیگر شهرها هم فراهم شده تا شما مشتریان عزیز از سراسر کشور بتوانید گلدان های مورد نیاز خود را سفارش داده و از مرکز فروش گلدان پلاستیکی در تهران خرید خود را انجام دهید.

برای دریافت لیست قیمت به روز این گلدان ها با ما در تماس باشید.

فروش گلدان گلخانه ای

نحوه ارسال گلدان گلخانه ای به شهرهای مختلف

از جمله سوالات متداولی که همواره ذهن مشتریان را درگیر می کند مربوط به نحوه ارسال بار به شهرهای مختلف است.

در اینجا باید به این نکته اشاره شود که یکی از عوامل تأثیرگذار در روش ارسال، حجم سفارشات مشتریان است.

برای مثال مشتریانی که حجم سفارش بالا در حد خاور یا کانتینر را تقاضا کنند از یک ماشین دربستی برای ارسال بار استفاده می شود. اما اگر تعداد و حجم سفارش کم باشد، از طریق باربری برای ارسال بار اقدام خواهد شد.

به هر حال در هر مورد بر اساس نیاز و درخواست مشتریان اقدام می شود.

فروش گلدان گلخانه ای

 

صادرات گلدان پلاستیکی گلخانه

در سال های اخیر صادرات گلدان پلاستیکی گلخانه از ایران به کشورهای متعددی انجام شده است. کشورهای عراق و افغانستان دو کشوری هستند که بیشترین حجم خرید گلدان پلاستیکی گلخانه را از ایران دارند، اما با این وجود صادرات گلدان پلاستیکی ایرانی تنها به این دو کشور محدود نمی شود.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]طبق آمار اعلام شده از سمت اتاق بازرگانی کشورهای پاکستان، ارمنستان، روسیه و آذربایجان هم در طی ماه های گذشته از مشتریان گلدان های پلاستیکی گلخانه تولید شده در ایران بوده اند؛ موضوعی که ما را ترقیب کرد تا بیش از پیش برای ارتباط با تاجران بین المللی تلاش کنیم و برای این امر شرایط ساده تر و ایده آل تری را فراهم کنیم.[/box]

از طریق همکاری با شرکت هیراد پلاست می توان انواع گلدان پلاستیکی گلخانه را با کیفیتی مرغوب و قیمتی مناسب خریداری کرد؛ اما لازمه صادرات این کالا پیش از خرید کسب اطلاعات لازم در مورد بازار کشور مقصد است.

کسب دقیق این اطلاعات باعث می شود خریدی متناسب با نیاز کشور مقصد خود داشته باشید و در نتیجه فروشی موفق تر و با سودآوری بیشتر را تجربه نمایید.

فروش گلدان گلخانه ای

حاشیه سود آوری در تجارت گلدان گلخانه

در سال های اخیر یکی از پر سود ترین مشاغل در ایران، فعالیت در عرصه فروش محصولات پلاستیکی و از جمله انواع گلدان های پلاستیکی بوده است به گونه ای که می توان گفت حتی صادرات این کالا هم با حاشیه سودهای خوب و قابل توجهی همراه بوده است.

ایران از جمله کشورهایی است که سال ها در عرصه تولید محصولات پلاستیکی فعالیت داشته و کارخانه های به نام زیادی را می توان نام برد که تولید کننده کالاهای پلاستیکی ایرانی هستند. به همین دلیل ظرفیت تولید این کالا در داخل کشور زیاد بوده و فعالان در عرصه صادرات کالاهای پلاستیکی ایرانی همواره موفق عمل کرده اند.

در واقع ظرفیت بالای تولید محصولات پلاستیکی و از جمله گلدان پلاستیکی گلخانه فعالیت در عرصه تجارت این کالا را ساده تر کرده است چرا که تامین این کالا به سادگی فراهم شده است.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]طبق آمار اعلام شده از سمت اتاق بازرگانی کشورهای پاکستان، ارمنستان، روسیه و آذربایجان هم در طی ماه های گذشته از مشتریان گلدان های پلاستیکی گلخانه تولید شده در ایران بوده اند؛ موضوعی که ما را ترقیب کرد تا بیش از پیش برای ارتباط با تاجران بین المللی تلاش کنیم و برای این امر شرایط ساده تر و ایده آل تری را فراهم کنیم.[/box]

در هر صورت و با تمامی این تفاصیر این امکان برای شما وجود دارد که فروش گلدان گلخانه ای پلاستیکی را به هر روش که صلاح می دانید و با قیمت های مختلف به انجام رسانید.

فروش گلدان گلخانه ای

صادرات گلدان گلخانه به باکو

کیفیت بالا و تنوع سایز گلدان های گلخانه ایرانی باعث شده این گلدان ها به عنوان یک کالای پر فروش ایرانی حتی در بازارهای باکو هم عرضه شود به گونه ای که در حال حاضر ماهانه چندین سفارش از گلدان گلخانه پلاستیکی فقط برای فروش در بازار باکو تولید و ارسال می شود.

از جمله مواردی که از جانب مشتریان صادراتی گلدان های پلاستیکی بررسی شده و همواره مورد توجه بوده است، کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت گلدان و وزن گلدان می باشد و پس از آن نحوه بسته بندی و روش ارسال از دیگر مواردی هستند که به آنها توجه می شود.

تجربه و فعالیت طولانی مدت کارخانجات ایرانی در زمینه تولید گلدان پلاستیکی گلخانه باعث شده این کارخانجات با نیاز بازار کاملا آشنا بوده و محصولاتی متناسب با این نیاز را تولید نمایند.

اگر قصد تجارت و یا صادرات محصولات پلاستیکی ایرانی را دارید، پیشنهاد ما این است که گلدان گلخانه پلاستیکی را هم در لیست محصولات خود جای دهید چرا که تقاضای بالای آن باعث می شود به خوبی از سمت مشتریان شما مورد استقبال قرار گیرد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]صادرات گلدان گلخانه پلاستیکی از مشاغل مطمئن و سودآور است که از طریق فعالیت در این بخش این امکان را خواهید داشت که به درآمد خوبی برسید که بازار باکو یکی از بازارهای پیشنهادی ما جهت صادرات این کالا است.[/box]

تامین این گلدان ها از طریق سایت هیراد پلاست امکان خرید بدون واسطه با تنوع سایز بالا و قیمت مناسب را برای شما فراهم می کند. پس از این فرصت نهایت استفاده را برده و فضای لازم برای رسیدن به سود بالا را برای خود فراهم گردانید.

برای شروع این فعالیت و ثبت سفارشات عمده خود برای خرید گلدان گلخانه پلاستیکی کافی است از راه های ارتباطی معرفی شده در این سایت با ما تماس بگیرید تا همکارن فروش ما پاسخگوی شما باشند.

فروش گلدان گلخانه ای

 

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *