کلمن چرخدار

یکی از بهترین محصولاتی که افراد می توانند همراه خود به سفر برده و در کنار حمل نوشیدنی به حمل مواد غذایی نیز بپردازند، کلمن چرخدار یخدانی مسافرتی است که معمولا با قیمت به صرفه ای هم در بازار عرضه می شوند.

این دسته از کلمنها می توانند مواد غذایی را در تمامی طول مسیر سفر شما به راحتی نگهداشته و همچنین نوشیدنیها را نیز تا انتهای مسیر خنک نگهدارند؛ از این رو هیراد پلاست تا به امروز توانسته به خوبی به عرضه انواع یخدانهای مسافرتی کلمن چرخدار با قیمتی بسیار مناسب بپردازد تا تمامی افراد بتوانند به راحتی اقدام به خرید این محصول کرده و هزینه های اضافی بابت خرید انواع مواد غذایی در طول سفر را از خود دور کنند.

در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یکدیگر به تمامی اطلاعات در رابطه با انواع یخدانهای مسافرتی چرخدار کلمنی بپردازیم.

کلمن چرخدار

 

کلمن چرخدار مسافرتی

کلمن چرخدار مسافرتی یخدانی یک واحد یخچال کوچک و قابل حمل است که می تواند برای سرد نگه داشتن غذا و نوشیدنی در حین سفر استفاده شود.

این دسته از کلمنها در اندازه های مختلف هستند، با کوچک‌ ترین آنها شروع می کنیم که چهار قوطی نوشابه یا آب در یک زمان حمل می کند تا مدلهای بزرگتر که فضای کافی برای چند بسته شش تکه و همچنین چند تنقلات و ساندویچ خواهند داشت.

همه آنها بدون برق کار می کنند و بنابراین به هنگام استفاده از آنها به هیچ عنوان نیاز به استفاده از برق خودرو یا پریز وجود ندارد.

اکثر آنها تنها از یخ برای سرد نگهداشتن مواد غذایی استفاده می کنند؛ این نوع کلمنها برای سفرهای کمپینگی که دسترسی به پریزهای برق همیشه امکان پذیر نیست عالی هستند، به خصوص در هنگام پیاده روی طولانی در مناطق بیابانی به هنگام کمپ زدن در کویر.

هر کسی که با غذا سفر می کند، چه برای تجارت و چه برای تفریح، نیاز به این دسته از کلمنهای مسافرتی دارد.

همچنین اگر تنها زندگی می کنید و می خواهید غذاهای فاسد شدنی را بیشتر از زمانی که در دمای اتاق هستند تازه نگه دارید، این محصول عالی است که می توانید در خانه خود داشته باشید.

کلمن چرخدار

وجود چرخ در این کلمنها باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی آنها را حرکت دهید؛ می توانید حجم زیادی از مواد غذایی را بدون این که نگران باشید که آیا محتوا سنگین است یا خیر، به همراه خود داشته باشید.

همچنین دسته ای که روی این محصول قرار دارد، باعث می شود تا شما تنها با یک هل دادن آن هم با فشار پایین بتوانید کلمن چرخدار مسافرتی خود را به راحتی به حرکت در بیاورید.

مهمترین چیزی که باید هنگام خرید کلمن بدانید این است که به کدام نوع از این کلمنها احتیاج دارید؛ یک کلمن چرخدار یخدان کوچک می تواند تا 12 قوطی نوشابه را در خود جای دهد، در حالی که نوعی از آن با سایز معمولی حدود 24 قوطی و یک یخچال بسیار بزرگ 36 قوطی یا بیشتر جا می گیرد.

یکی دیگر از عواملی که در تصمیم گیری برای انتخاب سایز کلمن چرخدار مسافرتی به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد این است که چه مقدار غذایی می خواهید در جاده همراه خود ذخیره کنید؛ اگر فقط به نوشیدنی و تنقلات نیاز دارید، یک مدل کوچکتر باید خوب باشد اما اگر قصد دارید ساندویچ یا سایر غذاهای آماده را نیز با خود به همراه داشته باشید، ممکن است ایده خوبی باشد که یک کلمن چرخدار مسافرتی یخدان با سایز بزرگ را برای خود خریداری کنید.

در اینجا چند نکته برای مقایسه یخچال های مسافرتی وجود دارد:

  • مطمئن شوید یخدانی که انتخاب می کنید فضای کافی برای نیازهای شما داشته باشد و حمل و نقل آن آسان باشد.
  • همچنین بررسی کنید که آیا با سینی یخ همراه است یا نه، تا در صورت نیاز بتوانید تکه های یخ تازه درست کنید.

کلمن چرخدار

 

خرید کلمن چرخدار

با تمامی این توضیحات در رابطه با انواع کلمن چرخدار یخدان می توانید نسبت به خرید کلمن چرخدار با قیمتی مناسب اقدام کنید، کافیست تنها از شماره درج شده در همین صفحه برای ثبت سفارش استفاده کنید یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به خرید انواع کلمن چرخدار کرده و در سفرهای خود یک محصول باکیفیت که استفاده آسان را با خود به همراه دارد را داشته باشید.

خرید کلمن چرخدار از فروشگاه هیراد پلاست می تواند مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد:

  • اولین مزیت این است که شما می توانید در کمترین زمان یک محصول باکیفیت را برای خود داشته باشید، دیگر نیازی نیست زمانی را برای رسیدن به فروشگاه و خرید انواع کلمن صرف کنید یا هزینه ای را نیز بابت حمل و نقل و رسیدن به مقصد پرداخت کنید؛ همین موضوع می تواند برای بسیاری از افراد ویژگی و امتیاز بسیار مثبتی باشد.
  • از سویی دیگر خرید کلمن چرخدار می تواند حمل را نیز همان طور که اشاره کردیم برای شما آسان کند؛ از این رو دیگر نیازی نیست چندین نفر اقدام به تکان دادن کلمن از مکانی به مکان دیگر کنید.

کلمن چرخدار

 

قیمت کلمن چرخدار

کلمن چرخدار عرضه شده در فروشگاه هیراد پلاست قیمت بسیار مناسب را برای خود به همراه دارند؛ این دسته از کلمنها از آنجایی که تولیدی ایران می باشند و همچنین هیراد پلاست نسبت به عرضه آنها اقدام می کند، به عنوان یک محصول باکیفیت به همراه قیمت مناسب ارائه می شوند.

علت اصلی ارزان بودن محصولات عرضه شده توسط فروشگاه هیراد پلاست نیز این است که این فروشگاه با حذف واسطه ها در این بین توانسته محصولات خود را به شکل مستقیم عرضه کند و همین موضوع نیز باعث شده تا کلمن چرخدار به عنوان یک محصول با قیمت و کیفیت بسیار بالا معرفی شود.

شما می توانید به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به مشاهده کردن قیمت کلمن چرخدار یخدان مسافرتی کرده و سپس با ثبت سفارش این محصول را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

همان طور که مطالعه کردید این محصول می تواند مزایای بسیاری را با خود به همراه داشته باشد که شما می توانید با خرید آن به همراه یک قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست، این مزایای را از آن خود کنید.

با هیراد پلاست در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

کلمن چرخدار

 

کلمن پلاستیکی چرخدار 60 لیتری

مجموعه هیراد پلاست عرضه کننده کلمن پلاستیکی چرخدار 60 لیتری باکیفیت است و از این طریق توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

برای هر کس لازم است در وسایل سفر خود یک کلمن پلاستیکی چرخدار داشته باشد؛ بنابراین با خرید یک یخدان باکیفیت می تواند از سلامت مواد غذایی مطمئن شود.

از آنجایی که باید از ویژگی های محصولی که انتخاب کرده اید مطمئن باشید، در اینجا به معرفی مشخصات کلمن پلاستیکی چرخدار 60 لیتری می پردازیم. با ما همراه باشید.

در پادکست زیر به برخی دیگر از خصوصیات از جمله ابعاد کلمن پلاستیکی چرخدار 60 لیتری اشاره شده است.

ویژگی های یخدان پلاستیکی چرخدار 60 لیتری 

شما می توانید انواع مختلفی از یخدان پلاستیکی را در هیراد پلاست و سایر نمایندگی ها بیابید، اما باید با توجه به نیاز و بودجه خود بالاترین کیفیت را انتخاب کنید؛ پس برای یافتن یخدان مورد نظر خود باید قابلیتهای این جنس را در نظر بگیرید و در صورت نیاز آن را انتخاب کنید.

یخدان پلاستیکی چرخدار 60 لیتری برای مسافرت به خصوص در فصل تابستان بسیار ضروری است؛ پس لازم است در هنگام خرید یخدان پلاستیکی به چه نکاتی توجه کنم؟

  1. گزینه اول ظرفیت نگهداری است و برای استفاده شخصی باید حجم مورد نظر را با توجه به تعداد خانواده و … در نظر بگیرید و سپس سایز مورد نیاز را انتخاب کنید.
  2. یخدان پلاستیکی باید دارای شیر تخلیه برای تخلیه آسان هنگام ذوب یخ و ریختن نوشیدنی های سرد باشد.
  3. یخدان پلاستیکی بزرگ باید دارای دسته ای برای حمل و نقل آسان باشد.

برای خرید یخدان پلاستیکی چرخدار 60 لیتری با ما تماس بگیرید.

کلمن چرخدار

 

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *