فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ با توجه به سایز و مدل آن با قیمت های متفاوت انجام می شود – بازه قیمتی این گلدان ها در سایز ها و مدل های مختلف متفاوت است | این بازه قیمت می تواند تنوع بالا در طرح و مدل و همچنین سایز این گلدان ها را نشان دهد.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

گلدان پلاستیکی از جمله وسایل و لوازمی است که استفاده از آن در هر مکانی از خانه گرفته تا اداره ها و سازمان ها و حتی پارک ها و فضاهای سبز ممکن است. کمتر کسی پیدا می شود که به گل و گیاه علاقه نداشته باشد. از همین رو همه مردم نیازمند استفاده از گلدان های پلاستیکی هستند.

همین محبوبیت باعث تنوع بالای گلدان های پلاستیکی شده است. اما آشنایی با مدل های متنوع گلدان پلاستیکی خالی از لطف نیست.

گلدان های پلاستیکی چه طرح و مدل هایی دارند؟

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

 

انواع مدل های گلدان های پلاستیکی

 • گلدان پلاستیکی گرد
 • گلدان پلاستیکی مستطیل
 • گلدان پلاستیکی مربع
 • گلدان پلاستیکی بیضی
 • گلدان پلاستیکی پایه دار
 • گلدان پلاستیکی آویز
 • گلدان پلاستیکی دیواری
 • گلدان پلاستیکی کوزه ای
 • گلدان پلاستیکی خورجینی و …

مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده گلدان پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

 

گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل به عنوان یکی از محبوب ترین مدل های گلدان پلاستیکی رونق فراوان دارد. این گلدان ها در ابعاد مختلف از 9 * 15 * 26 سانتیمتر گرفته تا 25 * 30 * 80 سانتیمتر تولید می شود.

از جمله تولید کنندگان انواع مختلف گلدان پلاستیکی و گلدان دیواری در ایران می توان به کارخانه گل سرخ تهران اشاره کرد که علاوه بر گلدان های مستطیل مدل های مختلفی از گلدان را تولید کرده و روانه بازار می کند.

انواع طرح های گلدان پلاستیکی مستطیل

 1. گلدان مستطیل کنتیا
 2. گلدان مستطیل سیلویا
 3. گلدان مستطیل سانسوریا
 4. گلدان مستطیل همیشه بهار
 5. گلدان مستطیل سبزیجات
 6. گلدان مستطیل بنسای

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

 

قیمت گلدان پلاستیک مستطیل در بازار

همانطور که اشاره شد قیمت گلدان های پلاستیکی مستطیل این سایت در سایزهای مختلف، متفاوت است.

تمامی این گلدان ها تولید کارخانه گل سرخ هستند که این تنوع قیمت نشان دهنده تنوع بالای این گلدان ها در مدل و سایز می باشد.

نمودار قیمت می تواند نشان دهنده تأثیر نوسانات نرخ دلار در بازار مواد اولیه و در نتیجه قیمت گلدان پلاستیکی در ماه های اخیر باشد.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل گل سرخ در مقایسه با سایر برندها با قیمتی پایین تر و در عین حال کیفیتی مطلوب تر انجام می شود.

 

نمودار نوسان قیمت گلدان گل سرخ

نمودار زیر نشان دهنده تأثیر نوسانات اقتصادی اخیر بر گلدان های پلاستیکی است. می توان گفت تقریبا در همه حوزه ها این نوسانات باعث افزایش چشمگیر در قیمت کالاها شده است.

گلدان های پلاستیکی گل سرخ هم نیز در این مدت دچار نوسان قیمت شده اند.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان برای خرید کلیه محصولات گل سرخ از طریق راه های ارتباطی زیر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

پخش عمده انواع گلدان پلاستیکی

 

تولید گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

همان طور که در ابتدا نیز به این موضوع پرداختیم، گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ یکی از بهترین انتخابها برای افرادی است که قصد دارند گیاهان خود را در بستری وسیع پرورش داده و به باغبانی در داخل و بیرون از فضای خانه بپردازند.

خرید و پخش گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ می تواند مزایای بسیاری را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.

 • اولین مزیتی که گلدان پلاستیکی برای شما به همراه دارد این است که شما می توانید به راحتی گیاهانی را پرورش دهید که نیاز به آب بسیار دارند. این دسته از گیاهان می توانند به راحتی در بستری که گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ باشد، به خوبی رشد کنند. دلیل اصلی این موضوع، این است که گلدان پلاستیکی اساسا ماهیتی غیر متخلل دارد. این ماهیت باعث می شود تا خاک بتواند زمان بیشتری را به نگهداری رطوبت در خود بپرازد، از این رو دیگر نیازی نیست گیاه را بارها آبیاری کنید.

پس به طور کلی، اگر بخواهیم نتیجه گیری را در این بین به همراه خود داشته باشیم، باید بگوییم که شما می توانید با انتخاب هیراد پلاست، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود برای خرید این محصول، صرفه جویی در مقدار هزینه آب را نیز به همراه دارید.

هیراد پلاست به عنوان بهترین تولید کننده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ معرفی می شود.

خرید گلدان پلاستیکی بزرگ

 

مزایای گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

در بخش قبلی، اشاره ای کوچک به مزایای گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کردیم؛ اگر در این بخش بخواهیم به صورت تخصصی به این موضوع بپردازیم، موارد به شرح زیر خواهند شد:

 • اگر برای شما سوال پیش آمده است که چرا فروش گلدان پلاستیکی مستطیل تا این اندازه دارای رونق است، باید بگوییم که کیفیت بی نظیر این محصول باعث شده تا تمامی افراد آن را به عنوان یک محصول فوق العاده شناخته و فروش آن نیز افزایش پیدا کند.
 • اگر گیاهی به آفتاب، سایه، آب یا مواد مغذی بیشتری نیاز داشته باشد، اگر در زمین کاشته شود نمی توان موقعیت آن را تغییر داد. با گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ، پرورش‌دهنده کنترل کاملی بر گیاه دارد دارد زیرا می‌تواند نوع خاک یا بستری را که برای گیاه بهتر کار می‌کند، تعیین کند.
 • هیراد پلاست گلدانهای پلاستیکی بزرگ مستطیلی را برای رفع نیازهای خاص هر گیاه توسعه داده است. محصولات زراعی می توانند ظرفیت های متفاوتی برای جذب عناصر غذایی و رطوبت داشته باشند، بنابراین زمانی که دو نوع گیاه در زمین رشد می کنند، ممکن است بین گیاهان مشابه رقابتی برای آب و مواد غذایی وجود داشته باشد.
 • با یک گلدان پلاستیکی مستطیل، کشاورز می تواند این گیاهان را به طور جداگانه رشد دهد تا محصول بهینه را از هر دو نوع گیاه به دست آورد. به عبارت دیگر، شما می توانید توت فرنگی را در همان باغی که کاکتوس پرورش می دهد، پرورش دهید، در حالی که یک توت فرنگی به آب کافی نیاز دارد، کاکتوسها برای زندگی در شرایط خشکسالی سازگار هستند. یک گلخانه با گلدانهای پلاستیکی مستطیلی بزرگ تمام نیازها را پوشش می دهد. به طور خاص، گلدانهای مستطیلی سطح خوبی برای کار فراهم می کنند، بنابراین می توان نشاهای بسیاری را در یک گلدان کاشت.

خرید عمده گلدان مستطیلی با کیفیت بالا

 

خرید عمده گلدان مستطیلی با کیفیت بالا

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل تماما از طریق هیراد پلاست به طور مستقیم عرضه می شود. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به خرید و این محصول کرده و در محل مورد نظر خود آن را تحویل بگیرید.

شایان ذکر است که اگر در زمینه تولید انواع گلدان پلاستیکی به فعالیت می پردازید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست محصولات خود را پخش کرده تا فروش بیشتری را از آن خود کنید. هیراد پلاست، علاوه بر این که زمینه ای را برای خرید این محصول با کیفیت بالا برای شما به ارمغان می آورد، باعث می شود تا شما بتوانید گلدانهای پلاستیکی مستطیل خود را با قیمتی عالی برای فروش عرضه کنید. هدف اصلی هیراد پلاست این است که بتواند تمامی افراد اعم از تولید کنندگان، فروشندگان و عرضه کنندگان را در حوزه فعالیت مجموعه خود، راضی نگهدارد.

علت این که هیراد پلاست قیمت این دسته از محصولات را بسیار مناسب ارائه می کند، این است که این مجموعه به حذف انواع واسطه ها در این بین می پردازد و همین موضوع نیز باعث می شود تا قیمتها تا حد زیادی کاهش داشته باشند. از سویی دیگر، هیراد پلاست بسیاری از محصولات خود را به صورت مستقیم از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه می کند. این موضوع نیز تاثیر مستقیم بیشتری روی ارزان بودن قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ دارد.

پخش عمده انواع گلدان پلاستیکی

 

پخش عمده انواع گلدان پلاستیکی

پخش عمده انواع و اقسام گلدانهای پلاستیکی در حال حاضر توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست انجام می شود تا شما عزیزان بتوانید خریدی عالی را برای خود به همراه داشته باشید.

خرید انواع گلدان پلاستیکی از طریق هیراد پلاست می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. اگر برایتان سوال پیش آمده است که چطور، در این قسمت در قالب یک مثال مقایسه ای برایتان این موضوع را شرح می دهیم.

گلدانهای پلاستیکی به جای اینکه مانند گلدانهای سفالی آب را به خود جذب کنند و سپس تبخیر شوند، رطوبت را حفظ می کنند؛ این بدان معناست که کشاورزان هنگام قرار دادن گیاهان در گلدانهای پلاستیکی نسبت به زمانی که در گلدانهای سفالی قرار می گیرند، نیاز کمتری به آبیاری گیاهان دارند تا به همان میزان رطوبت آنها را تامین کنند.

این به ویژه برای گیاهانی که نیاز به رطوبت دائمی دارند مفید است و در مصرف آب نیز صرفه جویی بسیاری را به همراه دارد.

گلدانهای سفالی به باغبان نیاز دارند که به طور مکرر گیاهان را آبیاری کنند زیرا آنها رطوبت را جذب می کنند یا آب را از گلدان خارج می کنند.

این موضوع در مورد گلدانهای پلاستیکی کشاورزی صدق نمی کند. این گلدانها تنها در صورتی آب را تخلیه می کنند که باغبان گلدانهایی را انتخاب کنند که قابلیت زهکشی مشابه گلدان جمع آوری زهکشی را داشته باشند.

با این مثال کاملا متوجه می شوید که چرا خرید گلدان پلاستیکی همواره به افراد توصیه می شود. می توانید به راحتی این گلدان را از طریق هیراد پلاست با قیمتی بسیار عالی خریداری کنید و در بودجه خود و هزینه های آب یاری صرفه جویی کنید.

پخش عمده انواع گلدان پلاستیکی

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *