کلمن پلاستیکی مسافرتی

قیمت فروش کلمن پلاستیکی مسافرتی تابع یک سری از پارامترهایی می باشد که در قیمت نهایی آن تاثیرگذار می باشد. فروش عمده کلمن پلاستیکی مسافرتی با قیمت مناسب یکی از دغدغه های کیش ترموس می باشد. این کارخانه تولیدات خود را در حجم های مختلف 2 تا 46 لیتر با قیمت های متفاوت به فروش می رساند.

قیمت تمام شده هر کالایی که در کارخانه تولید می شود تابع یک سری عوامل دخیل در تولید است که در ادامه بیشتر توضیح داده می شود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت کلمن پلاستیکی مسافرتی

کلمن پلاستیکی مسافرتی

قیمت یکی از مهم ترین پارامتر در معاملات و قراردادهای تجاری برای هر دو طرف قرارداد می باشد. اما طبق صحبت های بالا چه عواملی در قیمت نهایی کلمن پلاستیکی مسافرتی تاثیرگذار است؟ عواملی که می توانیم از آنها به عنوان عاملی برای بالا یا پایین آمدن قیمت نهایی کلمن پلاستیکی یاد کنیم عبارتند از:

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.[/box]

 1. قیمت مواد اولیه
 2. هزینه های تجهیزات و کارگری
 3. میزان تمیزی و باکیفیت بودن کالا
 4. عوامل خارجی مانند قیمت ارز
 5. میزان عرضه و تقاضا
 6. و …

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده محصولات پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است.[/box]

قیمت فروش کلمن پلاستیکی مسافرتی

سایزهای مختلف کلمن پلاستیکی کیش ترموس عبارتند از:

 • کلمن 6 لیتری پایه دار لیوان دار و بدون لیوان
 • کلمن 8 لیتری قفلی
 • کلمن 10 لیتری پایه دار لیوان دار و بدون لیوان
 • کلمن 2 محفظه 12 لیتری
 • کلمن 15 لیتری قفلی
 • کلمن 18 لیتری با درب بادی پیچی
 • کلمن 20 لیتری قفلی
 • کلمن 22 لیتری

همانطور که در بالا اشاره شد می توان کلمن پلاستیکی را در بازار با قیمت های مختلفی پیدا کرد که هر کدام متناسب باکیفیت و سایزی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند.

نحوه خرید عمده کلمن پلاستیکی مسافرتی

برای خرید عمده انواع کامن پلاستیکی مسافرتی با کیفیت های مناسب و قیمت های رقابتی می توانید با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مشاوره رایگان و تجربه ما بهترین خرید خود را تجربه کنید و از خرید خود پشیمان نشوید.

 

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *