گلدان پلاستیکی آجری یکی از پرطرفدارترین مدل های گلدان می باشد. این رنگ و مدل به دلیل شیک بودن و متناسب بودن با هر سلیقه ای بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع گلدان با طرح های متفاوت و در قالب شکل های هندسی مختلف نظیر مستطیل، مربع، استوانه و … تولید می شود و به خریداران عرضه می گردد. این محصول برای زیبا سازی محیط خانه، محل کار، فضاهای سبز و … کاربرد بسیار زیادی دارد.

گلدان پلاستیکی آجری با بهترین کیفیت

فروشندگان گلدان پلاستیکی آجری در تهران

فروشندگان گلدان پلاستیکی آجری در تهرانفروشندگان گلدان پلاستیکی آجری این مدل از محصول را در سایز ها و مدل های متفاوتی به صورت عمده خریداری می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. آن ها این محصول را با توجه به میزان تقاضای مشتری ها به تعداد زیاد تهیه و عرضه می کنند و محصول را در سایز مورد نظر شما حتی گلدان خیلی بزرگ در اختیار شما قرار می دهند. فروشندگان در تهران در دسترس می باشند برخی از آنها سایت هایی فراهم آورده اند و محصول خود را به صورت اینترنتی به فروش می رسانند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.[/box]

قیمت روز انواع گلدان پلاستیکی آجری در بازار

قیمت روز انواع گلدان پلاستیکی آجری در بازارقیمت روز این محصول با توجه به شرایط بازار متغیر می باشد. تغییر قیمت پلاستیک بر قیمت گلدان تاثیر بسیار زیادی دارد. کیفیت و جنس آن نیز نقش مهمی بر قیمت محصول دارد. اگر گلدان از مواد مرغوبی ساخته شده باشد کیفیت  و به تبع آن قیمت محصول بالاتر می رود. برخی گلدان ها نیز دارای بافت چرمی هستند که در این صورت دارای قیمت بیشتری می باشند. همچنین قابلیت هایی مانند:

  • داشتن زیره گلدان
  • قابلیت نصب بر روی پایه فلزی

قیمت محصول را به مراتب افزایش می دهند. برای مشاهده قیمت روز محصول می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه نمایید.

خرید گلدان پلاستیکی آجری با بهترین قیمت

خرید گلدان پلاستیکی آجری با بهترین قیمتخرید این محصول را می توانید در مرکز فروش گلدان پلاستیکی در کرج با بهترین قیمت انجام دهید. این مرکز این محصول را در سایز های متفاوتی عرضه می کند. در صورت دور بودن مسافت می توانید به سایت های اینترنتی این مراکز مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین امکان خرید گلدان پلاستیکی ارزان قیمت در سایر مراکز و سایت های عمده فروشی نیز وجود دارد.

انواع مدل های گلدان پلاستیکی آجری موجود در بازار

انواع مدل های گلدان پلاستیکی آجری موجود در بازارانواع مدل های گلدان پلاستیکی آجری در بازار موجود می باشد و به اندازه گلدان سفالی طرح آجری مورد توجه و استقبال قرار می گیرند. از انواع این مدل ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هوشمند
  • تزئینی
  • آویزی
  • دیواری

این مدل ها برای گیاهان مختلف قابل استفاده می باشند و دارای سایز های مختلف و شکل های متنوع می باشند. استفاده از این گلدان ها در طراحی دکوراسیون منازل بسیار کارامد می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *