قیمت کلمن یخچالی

کلمنهای یخچالی به عنوان یکی از بهترین محصولاتی معرفی می شود که شما می توانید در سفرها همراه خود داشته باشید و به عنوان یکی از بهترین محصولات جایگزین بطریهای پلاستیکی از آنها استفاده کنید.

کلمنهای یخچالی مزایای بسیاری را برای خریداران به همراه دارند؛ آنها می توانند زمان زیادی به نگهداری نوشیدنیها بپردازند، از تغییر بو و رنگ آنها جلوگیری کنند و طعم آنها را تازه نگهدارند.

از این رو هیراد پلاست امروزه به عرضه بهترین کلمنهای یخچالی پرداخته تا تمامی افراد بتوانند نسبت به خرید آنها با قیمتی مناسب اقدام کنند؛ لذا در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات پیرامون پخش عمده کلمن یخچالی و هر آنچه که باید در این رابطه بدانید، بپردازیم.

کلمن یخچالی پایه دار

 

کلمن یخچالی پایه دار

یکی از کلمنهای پر فروشی که بسیاری از افراد نیز می توانند آن را از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست خریداری کنند، کلمن یخچالی پایه دار است. این دسته از کلمنها، همان طور که از نامشان پیداست دارای پایه های مستحکمی بوده که به نگهداری از کلمن می پردازند و افراد می توانند بدون نیاز به قرار دادن کلمن در اتفاع یا لبه جایی که لیوان زیر شیر آن قرار گرفته شود، اقدام به استفاده از آن کنند. حال چرا خرید کلمن یخچالی پایه دار نسبت به خرید بطریهای پلاستیکی ارجحیت دارند؟

بطریهای پلاستیکی حاوی مواد متعدد هستند که برای سلامتی ضرر دارند. آنها شامل استالدئید هستند که در میان چیزهای دیگر  مانند دود سیگار نیز یافت می شود. استالدئید برای سلامتی بسیار مضر است و به ویژه روی کبد اثر گذار است و باعث ایجاد سیروز کبدی می شود. علاوه بر این، تشکیل رادیکال های آزاد خطرناکی را که به سلول ها حمله کرده و آنها را از بین می برند، ترویج می کند.

گاهی اوقات محتوای استالدئید با طعم و بوی خفیف را نیز در آب به وجود می آورد، چیزی که به هیچ عنوان به هنگام استفاده از کلمنهای آب مشاهده نمی کنید. اگرچه محتوای استالدئید بطری های پلاستیکی کمتر از حد مجاز است، اما هنوز می توان آن را به وضوح در آزمایشها نشان داد. بنابراین اگر می خواهید ایمن باشید و از خطرات سلامتی مرتبط با استالدئید جلوگیری کنید، باید به جای بطریهای پلاستیکی از یک کلمن یخچالی مانند کلمن پایه دار استفاده کنید.

کلمن صندوقی 

 

کلمن صندوقی

نوع دیگری از انواع کلمنهای یخچالی تولید شده توسط شرکت هیراد پلاست، نوع صندوقی می باشد. این محصول جدید شرکت هیراد پلاست همانند دیگر محصولات تولیدی این شرکت دارای مزایای خاص خود می باشد. بدین صورت که شما علاوه بر داشتن یک کلمن، یک عدد یخچال کوچک نیز همواره همراه خود دارید. در قسمت یخچال این محصول شما با نگهداری بخ در آن می توانید مواد غذایی و یا نوشیدنی خود را مدت طولانی در دمای پایین مد نظر خود نگهداری کنید. میزان زیاد شدن دما از طرفی و میزان آب شدن یخهای موجود در کلمن یخچالی صندوقی شما به قدری کم می باشد که حتی در تابستان شما نوشیدنی خود را کاملا سرد و خنک دریافت می کنید که  می تواند سفر را برای شما لذت بخش تر کند.

این مدل کلمنهای یخچالی صندوقی تولیدی شرکت هیراد پلاست در سایزهای مختلف و قیمتهای باور نکردنی در سایت هیراد پلاست، تماما برای عرضه و پخش موجود می باشد. این محصول با حمل ساده و وزن پایین خود طرفداران خاص خود را در کمپ های طبیعت گردی پیدا کرده است. شما می توانید با مراجعه به سایت نسبت به دیدن محصولات و تنوع آن و همچنین دیدن قیمتها و مقایسه با دیگر تولیدیها، اقدام به خرید این محصول کم نظیر تولیدی شرکت هیراد پلاست کنید.

خرید کلمن پلاستیکی یخچالی

 

خرید کلمن پلاستیکی یخچالی

حذف بطریهای پلاستیکی و در کل محصولات پلاستیکی یک بار مصرف و از طرفی تولید کمتر این محصولات یکی از عوامل اصلی در حفظ سلامت محیط زیست می باشد. همان مقدار که سیگار برای بدن مضر می باشد، تولید و پخش پلاستیکهای یکبار مصرف برای طبیعت خطرناک می باشد. پلاستیکهای یک بار مصرف، مدت زمان زیادی را برای تجزیه خود به خودی توسط طبیعت، لازم دارند. ما اینجا در شرکت هیراد پلاست بر آن شدیم تا با تولید کلمن پلاستیکی، جایگزین خوبی برای بطریهای پلاستیکی یک بار مصرف، ارائه دهیم تا به نحو خود هرچند کم، کمکی در راستای حفظ سلامت کره خاکی خود کرده باشیم.

با خرید و بررسی قیمت کلمن یخچالی از طریق هیراد پلاست در هزینه های خود صرفه جویی بسیاری را به همراه دارید. هیراد پلاست با حذف واسطه ها در این زمینه توانسته است قیمت محصولات خود را تا حد زیادی کاهش دهد. پس هیراد پلاست علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما، در وقتتان نیز صرفه جویی بسیاری را به همراه دارد و در انتها، محصول با کیفیتی را در اختیارتان می گذارد. هر مدل کلمن پلاستیکی آبی که مد نظرتان است را تنها از هیراد پلاست بخواهید.

فروش کلمن پلاستیکی یخچالی

 

فروش کلمن پلاستیکی یخچالی

همان طور که خرید این دسته از کلمنها بسیار پرطرفدار بوده، فروش آنها نیز به همین صورت است. هیراد پلاست به عنوان یک عرضه کننده، بسیاری از تولید کنندگان را پشتیبانی می کند. به این صورت که شما می توانید به راحتی با کارشناسان مطرح این فروشگاه اینترنتی ارتباط برقرار کنید و از این طریق محصولات خود را در اختیار این فروشگاه قرار دهید تا برای فروش عرضه شوند.

با انتخاب هیراد پلاست جهت فروش کلمن یخچالی آب، مشتریان بسیاری را از سراسر کشور به همراه دارید زیرا این مجموعه تنها یک شهر را پشتیبانی نمی کند بلکه محصولات شما را به تمامی کشور ایران نشان خواهد داد. پس هیراد پلاست می تواند سود بسیاری را از فروش محصولاتتان به شما ارائه دهد.

از سویی دیگر، از آنجایی که تقاضا برای خرید کلمن یخچالی آب بسیار بالا است، پس انتخاب یک فروشگاه مناسب در این زمینه می تواند سود بسیاری  را برای شما به همراه داشته باشد. کافیست تنها با مواد اولیه ای که در اختیار خود دارید، بهترین محصولات را تولید کرده و در اختیار فروشگاه هیراد پلاست قرار دهید تا از طریق این فروشگاه اینترنتی تمامی افراد بتوانند آن را خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنند. از این که هیراد پلاست را برای خود انتخاب می کنید، سپاس گزاریم.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *