گلدان روی نرده ای

با انجام یک پیاده روی در سطح شهر مشاهده می کنید که برخی از تراسهای خانه ها به همراه انواع گلدانها تا چه اندازه جذاب بوده و به نوعی نمای ساختمان را تغییر داده اند.

این دسته از افراد برای این که بتوانند این زیبایی را به محیط اطراف خانه خود بدهند از گلدان روی نرده ای استفاده می کنند. این محصول زیبایی بی نظیری را با خود به همراه دارد و از سویی دیگر می تواند بستر بسیار خوبی برای گیاهان باشد.

برای این که شما نیز بتوانید به راحتی با جذابیت محیط اطراف خانه خود بپردازید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به خرید این محصول کنید.

در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات پیرامون قیمت گلدان روی نرده ای بپردازیم و همچنین دیگر اطلاعات حائز اهمیت از این محصول را نیز برای شما عزیزان عرضه کنیم.

انواع گلدان روی نرده ای

 

انواع گلدان روی نرده ای

اگر برایتان سوال پیش آمده که اصلا گلدان خورجینی چیست و چرا به آن گلدان نرده ای نیز گفته می شود، در ابتدا در این قسمت به معرفی آنها و سپس انواعشان می پردازیم. برای این که در ابتدا بهتر بتوانید این گلدان را درک کنید، سعی کنید ظاهر خورجین را برای خود تداعی کنید. زمانی که خورجین روی بدنه حیواناتی نظیر اسب یا شتر قرار می گیرد یا افراد برای حمل آن، آنها را روی شانه های خود قرار می دهند، نیمی از خورجین به یک سمت و نیمی دیگر به سمت دیگر می افتد تا افراد بتوانند در آن تعادل ایجاد کرده و آن را حمل کنند.

در رابطه با گلدانهای روی نرده ای نیز دقیقا به همین شکل است. گلدانها در وسط به دو نیم تقسیم شده اند و قسمت بالایی نیز به یک دیگر متصل شده اند. از این رو زمانی که گلدان روی نرده قرار می گیرد به هیچ عنوان از روی آن نمی افتاد و تعادل بسیار خوبی را با خود به همراه دارد. این دسته از گلدانها می توانند این امکان را به گیاه بدهند که تا جای امکان به ریشه دهی پرداخته و رشد کنند. در انتهای این گلدان نیز معمولا حفره هایی وجود دارد که باعث خروج آب اضافی می شود.

  • گلدان رو نرده ای مستطیل: این دسته از گلدان ها می توانند حجم عظیمی از گیاهان را در خود جای دهند. گلدان خورجینی مستطیل روی نرده قرار گرفته و دیواره نسبتا بلند آن می تواند به راحتی به نگهداری گیاهان بپردازید.
  • گلدان رو نرده ای دایره: این دسته از گلدانها نیز فروش بسیاری را از آن خود کرده اند. گلدان خورجینی دایره می توانند بهترین انتخاب برای افرادی باشند که قصد دارند گیاهانی را بکارند که گل می دهند. گلدانهای رو نرده ای دایره دارای انواع رنگهای مختلفی هستند.
  • گلدان رو نرده ای کوچک و بزرگ: در این دسته از گلدانها شما می توانید مشاهده کنید که تمامی انواع گلدانهای رو نرده ای در انواع اشکال مستطیلی و دایره ای برای فروش عرضه می شوند.

گلدان پلاستیکی رو نرده ای بزرگ

 

گلدان پلاستیکی رو نرده ای بزرگ

گلدان پلاستیکی رو نره ای بزرگ یکی از گلدانهای پر فروش هیراد پلاست است، زیرا می تواند گیاهان را به راحتی در خود جای دهد و با قرار گیری مناسب روی نرده ها به زیبایی محیط اطراف خانه شما بپردازند. این دسته از گلدانها عمق بسیاری دارند و از این رو شما می توانید گیاهانی را در آنها بکارید که ریشه آنها طویل است  نیاز به عمق بسیار دارند.

گلدان پلاستیکی رو نرده ای بزرگ نیز مانند دیگر گلدانهای همین رده در انتهای خود دارای حفره هایی است که پس از آب دهی، آب اضافی را از خاک خارج می کند تا ریشه گیاه پوسیده نشود. از دیگر مزایای استفاده از گلدان رو نرده ای بزرگ پلاستیکی نیز می توان به نگهداری آب اشاره کرد. زمانی که شما گلدانی را در فضای باز قرار می دهید، اولین مشخصه ای که باید با خود به همراه داشته باشد این است که بتواند آب را در خود نگهدارد تا به هنگام قرار گیری زیر نور آفتاب ریشه سریعا خشک نشود. این گلدان می تواند به راحتی به نگهداری آب در خود بپردازد به طوری که ریشه در طول زمان آب دهی بعدی از این رطوبت استفاده کند و باعث خشکی نشود.

فروش گلدان پلاستیکی

 

فروش گلدان پلاستیکی

فروش گلدان پلاستیکی توسط هیراد پلاست همواره دارای رونق بسیار بالایی بوده است. افراد با این که می توانند از گلدانهای معمولا برای فضای بیرونی خانه خود استفاده کنند، اما گلدان پلاستیکی جزء دسته گلدانهایی است که می تواند در صد در صد فضای ایمن به نگهداری از گیاهان در فضای بیرون خانه بپردازد.

شما می توانید تمامی انواع گلدانهای پلاستیکی را از طریق فروشگاه هیراد پلاست با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و در محل مورد نظر خود نیز آنها را دریافت کنید. هیراد پلاست همواره به عرضه انواع گلدانهای پلاستیکی پرداخته که از مواد اولیه بسیار باکیفیتی تولید شده اند.

قیمت گلدان پلاستیکی رو نرده ای

 

قیمت گلدان پلاستیکی رو نرده ای

همان طور که اشاره کردیم، هیراد پلاست به عنوان یکی از بهترین فروشندگان انواع گلدان پلاستیکی رو نرده ای معرفی می شود. این عرضه کننده با حذف واسطه ها انواع گلدانهای پلاستیکی رو نرده ای را با قیمتی بسیار عالی به فروش می رساند تا تمامی افراد بتوانند به راحتی نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

از سویی دیگر، عرضه مستقیم این دسته از گلدانها باعث شده تا افراد بتوانند قیمت گلدان پلاستیکی رو نرده ای را در فروشگاه هیراد پلاست بسیار ارزان مشاهده کنند. پس علت ارزان بودن قیمت این محصولات در فروشگاه هیراد پلاست، بی کیفیت بودن محصولات نیست، بلکه حذف واسطه ها و فروش مستقیم انواع گلدان پلاستیکی رو نرده ای است که باعث شده تا این اندازه فروش این محصول در هیراد پلاست رونق داشته باشد.

در این مطلب به تمامی اطلاعات پیرامون گلدان پلاستیکی رو نرده ای پرداختیم. شما می توانید به راحتی این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت توسط هیراد پلاست خریداری کرده و در محل مورد نظر خود آن را تحویل بگیرید. همچنین، اگر خود به عنوان تولید کننده در این زمینه فعالیت داشته باشید، می توانید محصولات خود را توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست با بهترین قیمت برای فروش عرضه کنید.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *